Praleisti turinys

Titano dioksidas

Titano dioksidas yra balti milteliai, gauti iš natūralios kilmės mineralų. Kartais vadinamas TiO2, titano baltalu arba Cl 77891, jis daugelį metų buvo naudojamas įvairiuose gaminiuose, įskaitant maisto, farmacijos ir kosmetikos. Maiste titano dioksidas dažnai vadinamas E171.

Atsakymai į jūsų klausimus

Kokios yra skirtingos titano dioksido formos grožio ir asmens priežiūros gaminiuose?

Titano dioksidas gaminamas pigmento arba nano klasės.

Pigmento klasės titano dioksidas gaminamas daug didesnio dalelių dydžio, negu nano klasės. Jis naudojamas kaip dažiklis, skirtas balinti ir šviesinti gaminių sudėtį. Nano klasės titano dioksidas gaminamas labai smulkiomis (nano) dalelėmis ir yra permatomas arba bespalvis. Jis dažnai naudojamas priemonėse nuo saulės, kad suteiktų efektyvią apsaugą nuo kenksmingų UV spindulių.

Ar titano dioksidas saugus?

Ekspertų organizacijos visame pasaulyje, įskaitant Europos vartotojų saugos mokslinį komitetą (SCCS), Jungtinį maisto priedų ekspertų komitetą (JECFA) ir JAV maisto ir vaistų administraciją (FDA), titano dioksidą laiko saugiu naudoti kosmetikoje ir maisto produktuose. Nano klasės titano dioksidas buvo įvertintas SCCS ir Europos komisijos patvirtintas naudojimui kaip UV filtras.

Kaip ir visi mūsų gaminiai bei ingredientai, mūsų naudojamas titano dioksidas atitinka aukščiausius kokybės ir saugos standartus, visus taikomus įstatymus ir teisės aktus bei mūsų pačių saugos vertinimus. Mūsų mokslininkai toliau peržiūri naujausią mokslinę informaciją ir yra užtikrinti, kad mūsų gaminiuose naudojamas titano dioksidas yra saugus.

Ar turėčiau nerimauti dėl titano dioksido, esančio mano dantų pastoje?

Ne. Mūsų dantų pastose naudojamo titano dioksido saugumas buvo įrodytas viso pasaulio sveikatos ekspertų. Mūsų dantų pastose jis naudojamas kaip baltas dažiklis, ne nano formos, kaip nurodyta Europos reglamentų. Jis yra patvirtintas dažiklis, naudojamas kosmetikoje, ir mes laikomės visų jam taikomų teisės aktų.

Ar yra kokių nors alternatyvų dantų pastai su titano oksidu?

Kai kurių mūsų dantų pastų sudėtyje nėra titano dioksido, įskaitant kai kuriuos „Signal“ gaminius („Signal Bio“, „Signal Nature Element“, „Signal White System“, „Signal Kids“ („Baby“ ir „Junior“), „Signal White Now Detox“, „Signal Anti-Cavity“), „Love Beauty and Planet“ ir „Schmidt’s Naturals“.

Ar yra kitų gaminių, kuriuose naudojamas titano dioksidas?

Titano dioksidą naudojame kai kuriuose namų priežiūros gaminiuose, įskaitant skalbinių ploviklius, indaplovių tabletes ir tualeto blokelius. Taip pat naudojame jį kaip dažiklį mažoje dalyje maisto gaminių, pavyzdžiui, kai kuriuose mūsų padažuose arba leduose.

Kaip man žinoti, ar „Unilever“ gaminyje yra titano dioksido?

Titano dioksidas dažnai įrašytas į ingredientų sąrašą ant gaminio etiketės, kai jis naudojamas maisto produktuose ir namų, grožio ar asmens priežiūros gaminiuose.

Maisto gaminiuose titano dioksidas ant gaminio etiketės vadinamas „E171“ arba titano dioksidu, priklausomai nuo vietos teisės aktų. Grožio ir asmens priežiūros gaminiuose šis ingredientas į sąrašą įtraukiamas pagal savo spalvos kodo (Cl) numerį „Cl 77891“. Kai nano klasės titano dioksidas naudojamas mūsų priemonėse nuo saulės, ingredientų sąraše rašoma „titano dioksidas“ [nano].

Namų priežiūros gaminiuose titano dioksidas gali būti deklaruojamas pagal vietos teisės aktus, kurie visame pasaulyje gali būti skirtingi. Kai kuriose šalyse titano dioksidas nedeklaruojamas, jeigu jo naudojamas mažas kiekis. Kitose šalyse ingredientų sąraše titano dioksidas yra įtraukiamas prie dažiklių. Europoje teisės aktai nurodo, kad visi namų priežiūros ingredientai būtų pateikti susijusioje interneto svetainėje. Galite rasti mūsų gaminių ingredientų informacinį puslapį apsilankę skiltyje „kas yra mūsų gaminiuose“.

Back to top