Praleisti turinys

Natrio hipochloritas

Natrio hipochloritas naudojamas mūsų namų priežiūros gaminiuose, nes yra galinga ir greitai veikianti dezinfekcinė priemonė, kovojanti su daugybe mikroorganizmų, tokių kaip bakterijos ir virusai.

A person cleaning their kitchen

Natrio hipochloritas yra aktyvusis ingredientas daugelyje namų ruošoje naudojamų baliklių. Net ir nedidelės koncentracijos jis kovoja su mikrobais ir puikiai veikia šalindamas dėmes ir nemalonius kvapus. Daugybė mokslinių tyrimų įrodė jo saugumą naudojant taip, kaip nurodyta ant gaminio etiketės. Be to, kadangi baliklis beveik pilnai skyla į druską ir vandenį, jį saugu nuleisti į kanalizaciją.

Atsakymai į jūsų klausimus

Kodėl „Unilever“ naudoja natrio hipochloritą?

Mes naudojame natrio hipochloritą dėl to, kad tai yra itin efektyvus būdas sunaikinti daugybę kenksmingų mikroorganizmų, tokių kaip bakterijos, virusai ir grybelis. Jis veikia net ir labai mažomis koncentracijomis, dėl to yra dažnai naudojamas valyti geriamą vandenį ir palaikyti baseinų higieną.

Ar natrio hipochloritas saugus?

Taip, kai naudojamas taip, kaip nurodyta ant gaminio etiketės. Neteisingai naudojamas natrio hipochloritas gali sukelti odos ir akių dirginimą, ypač jei yra neskiestas. Dėl to labai svarbu baliklius laikyti ir naudoti atsargiai, vengiant sąlyčio su oda ir stengiantis, kad jo nepatektų į akis, kaip nurodyta ant gaminio etiketės. Taip pat svarbu nemaišyti baliklio su amoniaku, rūgštimis ar kitais valikliais. Baliklio ir įprastų valymo gaminių maišymas gali sukelti rimtų sužeidimų.

Ar natrio hipochloritas saugus aplinkai?

Ar natrio hipochloritas saugus aplinkai?

Ar natrio hipochloritas saugus aplinkai?

Kai kurios mūsų namų ruošos dezinfekcinės priemonės, pavyzdžiui, „Domestos“, sudėtyje turi natrio hipochlorito.

Back to top