Praleisti turinys

Petrolatas

Petrolatas, geriau žinomas kaip vazelinas, dažnai naudojamas grožio ir asmens priežiūros gaminiuose bei priešingai nei daugelis kitų tepalų ir kremų turi unikalių drėkinimo savybių.

Mama kutena vaiką

Unikali petrolato savybė drėkinti skiriasi nuo daugelio kitų tepalų ir kremų, kurie kartais lieka tik ant odos paviršiaus, arba patenka ir pasišalina iš odos per greitai.

Originalus „Unilever“ petrolato losjonas – „Vaseline®“ losjonas – padeda sausai odai gyti sulaikydama drėgmę ir sukurdama apsauginį sluoksnį po odos paviršiumi. Sulaikydamas drėgmę „Vaseline®“ losjonas padeda kovoti su tokiomis problemomis kaip skilinėjanti, pleiskanojanti oda ir pagreitina natūralų odos atsistatymą.

Asmens priežiūros produktai, kurių sudėtyje yra vazelino, jau seniai saugiai naudojami, o „Vaseline®“ losjonas jau daugiau nei 145 metus yra patikimas gaminys daugelio vonios spintelėse. Šiuolaikinis „Vaseline®“ losjonas yra išgrynintas tris kartus ir turi daug apsauginių bei prevencinių panaudojimo būdų, nuo grožio iki kūdikių priežiūros.

Atsakymai į jūsų klausimus

Iš kur atsiranda petrolatas?

XIX amžiaus viduryje pirmųjų JAV naftos telkinių darbuotojai aptiko ant jų platformų besiformuojančią želė pavidalo medžiagą ir pradėjo ją naudoti kaip tepalą įpjovimams ir nudegimams. Chemikas Robertas Chesebrough atrado, kaip šią medžiagą – petrolatą – distiliuoti į lengvesnę, grynesnę jo būseną, kurią jis pardavinėjo kaip „Vaseline®“ losjoną. Nuo tada „Vaseline®“ losjonas tapo itin populiarus dėl savo efektyvumo tiek naudojant gryną, tiek kaip ingredientą kosmetikos ir asmens priežiūros gaminiuose.

Ar saugu naudoti „Unilever“ asmens priežiūros gaminius, kurių sudėtyje yra petrolato?

Taip. Mūsų naudojamas petrolatas itin grynas, atitinkantis farmacijos standartus. Jis efektyvus, išsamiai įvertintas ir saugus reguliariai naudoti. Šią nuomonę palaiko daugelis reguliavimo ir sveikatos institucijų, įskaitant Maisto ir vaistų administraciją – agentūrą, atsakingą už maisto ir vaistų saugos priežiūrą JAV, kuri pripažįsta, kad vazelinas yra nereceptinė odos apsaugos priemonė.

Robertas Peary, visuotinai pripažintas pirmuoju žmogumi, pasiekusiu Šiaurės ašigalį, 1909 m. į ekspediciją pasiėmė „Vaseline®“ losjono, kad apsaugotų savo odą ir ji nesušaltų.

Back to top