Praleisti turinys

Metilisotiazolinonas (MI)

Konservantus naudojame tam, kad namų ir asmens priežiūros gaminiai išsilaikytų tinkamos būklės: be jų juos gali sugadinti atsiradusios bakterijos, grybelis ar pelėsis.

A person washing their hands with soap

Metilisotiazolinonas (MI) yra įprastas konservantas, naudojamas asmens priežiūros gaminių industrijoje, tačiau kilo susirūpinimas, kad jis kai kuriems žmonėms gali sukelti alergiją. Nebenaudojame MI didžiojoje daugumoje mūsų nenuplaunamų asmens priežiūros gaminių. Nuplaunamuose produktuose stengiamės visame pasaulyje sumažinti MI lygius, kad užtikrintai atitiktume naujus reikalavimus.

Jei MI yra mūsų asmens priežiūros gaminiuose, jis nurodytas ingredientų sąraše, kad kiekvienas MI alergiškas žmogus galėtų gaminio vengti. Toliau stebėsime mokslinių tyrimų progresą, kad užtikrintume mūsų gaminių saugumą, efektyvumą ir visišką atitiktį teisiniams reikalavimams.

Atsakymai į jūsų klausimus

Kas yra MI?

MI yra skaidrus, bespalvis skystis, tirpstantis vandenyje. Neleisdamas daugintis bakterijoms ir grybeliui jis padaro gaminį saugesnį ir pailgina jo galiojimo laiką. Be tokių konservantų kaip MI gaminiai gali imti skleisti nemalonų kvapą, pakeisti spalvą ar apaugti pelėsiais, galinčiais išskirti sveikatai kenksmingus toksinus.

Ar MI sukelia alergijas?

Dauguma žmonių, naudojančių gaminius, kurių sudėtyje yra MI, nepajaučia jokios alerginės reakcijos. Tačiau dermatologams išreiškus susirūpinimą, kad MI gali sukelti odos alergijas vis daugiau žmonių, mūsų Saugumo ir aplinkos apsaugos centras (SEAC) peržiūrėjo visus reikšmingus klinikinius duomenis. Dėl to palaipsniui šaliname jį iš mūsų nenuplaunamų asmens priežūros gaminių ir mažiname jo lygius nuplaunamuose asmens priežiūros gaminiuose.

Back to top