Priemaišų kontrolė
Kai kuriuose gaminiuose gali atsirasti nedidelių priemaišų (žinomų kaip „pėdsakai“ arba „pašalinių medžiagų pėdsakai“) dėl to, kad jų natūraliai yra žaliavose, arba dėl to, kad jos susidaro gamybos proceso metu.
Norime, kad žmonės visiškai pasitikėtų mūsų prekių ženklais. Mes sunkiai dirbame tam, kad mūsų gaminiai būtų kiek įmanoma švaresni ir be priemaišų, bei įgyvendiname griežtą žaliavų, naudojamų ingredientų ir gamybos proceso kokybės kontrolę.
Mūsų nustatytos specifikacijos užtikrina, kad bet kokių priemaišų lygis mūsų namų ir asmens priežiūros gaminiuose būtų toks žemas, koks yra pagrįstai pasiekiamas. Tai užtikrina, kad bet kokių mūsų gaminiuose esančių pašalinių medžiagų pėdsakų kiekis yra saugus žmonėms ir aplinkai.
Kai kurios medžiagos, apie kurias dažniausiai sulaukiame klausimų, yra ftalatai, gyvsidabris ir 1,4-dioksanas.
Ftalatai
Ftalatai yra cheminių elementų šeima, padidinanti plastiko lankstumą ir ilgaamžiškumą. Jie dažnai naudojami pakavimo medžiagose, grindų dangose, kabeliuose, bagaže, sportinėje įrangoje ir medicininiuose prietaisuose.
Gamindami savo produktus nenaudojame ftalatų, nors gali pasitaikyti itin menkų, užtikrintai saugumo ribose esančių pėdsakų.
Pagal mūsų pačių standartus, kuriais siekiame vengti ftalatų, nenaudojame dietilo ftalato (DEP), kuris yra tirpiklis, skirtas maišyti kvapiklių ingredientus. Vietoj to kvapiklių ingredientų maišymui naudojame kitus metodus.
Visuomet užtikriname, kad bet kokių pakuotėse naudojami ftalatų kiekis yra žemiau reguliuojančių institucijų nustatyto saugaus lygio.
Gyvsidabrio junginiai
Gyvsidabris yra sunkus, sidabriškai baltas metalas, kuris kambario temperatūroje yra skystas. Tradiciškai kai kuriose šalyse jis buvo naudojamas šviesinti odai. Didelės koncentracijos tam tikrų gyvsidabrio formų poveikis gali sukelti alergines reakcijas, sudirginti odą arba pažeisti nervų sistemą.
Mes nededame gyvsidabrio junginių į jokius mūsų namų ar asmens priežiūros gaminius. Griežtai kontroliuojame, kad bet kokie neišvengiami pėdsakai mūsų naudojamose žaliavose, pvz., talke, būtų mažesni nei 1 milijoninė dalis. Tai yra žemiau lygių, kuriuos reguliavimo institucijos įvertino kaip saugius.
Palaikome industrijos ir reguliuojančių institucijų veiklas, siekiančias sumažinti arba uždrausti tyčinį gyvsidabrio junginių naudojimą namų ir asmens priežiūros gaminiuose.
1,4-dioksanas
Namų ir asmens priežiūros gaminiuose gali pasitaikyti maži kiekiai 1,4-dioksanu vadinamo junginio, kuris gali susidaryti gamybos metu. 1,4-dioksano pėdsakų taip pat gali natūraliai pasitaikyti maiste, pavyzdžiui, pomidoruose, kavoje ar virtoje vištienoje.
Reguliuojančios institucijos, įskaitant Maisto ir vaistų administraciją (FDA) – JAV įstaigą, atsakingą už JAV maisto ir vaistų saugumą, nustatė, kad 1,4 dioksano kiekiai, randami asmens priežiūros gaminiuose, nekelia rizikos sveikatai. Tačiau esant stipriam sąlyčiui 1,4-dioksanas yra galimas kancerogenas žmogui, todėl stengiamės sumažinti jo kiekį, taikydami griežtą gamybos proceso kontrolę.
Užtikriname, kad 1,4-dioksano lygiai mūsų namų ir asmens priežiūros gaminiuose užtikrintai tilptų į saugumo normas. Daugelį metų mes buvome nustatę 10 dalių milijonui ribą savo asmens priežiūros produktams ir 30 dalių milijonui mūsų namų priežiūros gaminiams. Šie lygiai atspindi skirtingus ingredientus ir gaminių tipus.